İçeriğe git

Resim
- - - - -

Playstation 3 ve Oyun Basligi

• Please log in to reply
248 replies to this topic

#221 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2012 - 11:45 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi

CTS biteli yýllar oldu be panpa, Call of falan var simdi :D

Bir de L.A Noire oynayan var mý hic? :)

Counter Strike ýn tadý hiç bir zaman bitmez olm !

#222 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 01:13 ÖÖ

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi 1 seneyi geçti ps3 alalý. Ama ýsýnamadým bir türlü. Yatýyor makine evde öyle. Alýrken 3 tane oyun almýþtým yanýnda; PES09, God of War ve NFS shift mi ne. NFS'yi 96% bitirdim. GOW'da hendek gibi bir yere düþtüm daha en baþlarda çýkamadým. Zaten fazla sarmadý. PES de bana göre deðil. Makineyi normal a kadar yeniyorum falan ama elli tane tuþ kombinasyonu falan bana sýfýr zevk veriyor. Benim istediðim Diablo gibi, Medieval Total War gibi strateji geliþtireceðim ya da 90'larýn sonunda meþhur oyunlar vardý; eleventh hour, urban city, sanitarium vs. Eldeki malzeme ve bilgileri deðerlendirip, zekaný zorlayarak ilerlediðin interaktif oyunlar hani(tarz olarak ne denir bilemiyorum). Bu playstation dalgasýnda bu tarz oyunlar ya da benzer mantýkta oyunlar yok mudur beyler? Tuþ cambazlýðý hiç bana göre deðil. Langýrtýn kollarýný hayvan gibi çevirip gol atmak gibi bir his veriyor bana. Deneye deneye sevdiðimi bulayým diyorum o da mümkün deðil. En ucuz oyun 50-60 tl. Bir çoðu 100 tl nin üzerinde. Ve çoðunluðu bana týrýþka gelecek, oynamayacaðým, eminim. Makineyi kýrdýrmak da hoþuma gitmiyor. Þu cihazýn dünyasýný bilen arkadaþlardan rica ediyorum bana tavsiyede bulunsunlar. Yoksa satacaðým. Toz içinde garibim.

#223 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 01:17 ÖÖ

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi Abi bence futbol harici spor oyunlarýna yönel. NBA , NHL , NFL , Golf , Tenis , daha vardýr bunlar gibi... FRP istiyorsan zaten COD ve Battlefield var...

#224 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 01:21 ÖÖ

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi þimdi pes2012 de online quick maçta tesadüf insmniastanla oynadýk nicki ve takýmý görünce öylesine to dan mý dedim, gerçekten o çýktý. 4107 kiþi var þu an, 4106 da 1 gerçekleþti yani :)

#225 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 01:33 ÖÖ

þimdi pes2012 de online quick maçta tesadüf insmniastanla oynadýk

nicki ve takýmý görünce öylesine to dan mý dedim, gerçekten o çýktý. 4107 kiþi var þu an, 4106 da 1 gerçekleþti yani :)

sonucu söylemediðine göre yenildin :D ayrýca bizi ipekçi de tanýmadýn þimdi bak o aklýma geldi. Küstüm ben sana :D

#226 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 01:45 ÖÖ

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi ne zaman gördüm de tanýmadým, artý gördüysen de sen gelmediysen ben sana küstüm. ayrýca pes te takýmlar arasýnda çok güç farký vardý, sonuç gerçekçi deðil :)

#227 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.246 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 01:47 ÖÖ

sonucu söylemediðine göre yenildin ayrýca bizi ipekçi de tanýmadýn þimdi bak o aklýma geldi. Küstüm ben sana

sonucu söylememesinin nedeni büyüklüðü ibrahim..
aðýr yenilgi aldým:( 4-1
tabi bunda maçý master lig online da yapmýþ olmamýzýn ve benim takýmýn henüz ham hali ile arz-ý endam etmesinin de payý büyük. ama önder hocam ciddi iyi oyuncu. duran top ustasý ayný zamanda. Loriente'den soðudum sayesinde..

binlerce kiþi içinde birbirimizi bulmamýzda hayli mistik :)

#228 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 01:50 ÖÖ

Abi bence futbol harici spor oyunlarýna yönel. NBA , NHL , NFL , Golf , Tenis , daha vardýr bunlar gibi... FRP istiyorsan zaten COD ve Battlefield var...

Kardeþim senin yolunu yordamýný bilmediðin elektronik cihaz yok mu!!:D

Önder abi onu fotoðraflamandan çekinmiþ olmasýn:D

Jim Beam 5 kadehten sonra epey hareketlendiriyormuþ bu arada.

Oyun falan bir yana bana lazým olan Sugar Mama:D

#229 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.246 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 01:58 ÖÖ

Medieval Total War

þu oyunun ilk versiyonunu senelerce oynadým hala aklýma geldikçe kurar oynarým. sonraki versiyonlarýný sevemedim. benden baþka seven olduðunu öðrendim nihayet :)

#230 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 02:04 ÖÖ

þu oyunun ilk versiyonunu senelerce oynadým hala aklýma geldikçe kurar oynarým. sonraki versiyonlarýný sevemedim. benden baþka seven olduðunu öðrendim nihayet

Antik devirlerden kalan cd mi kaybettim. Az önce netten indirdim. Yarýn kurup tüm eski dünyada terör estireceðim:) Bu arada sonraki versiyonlarýný ben de hiç sevmedim.

Hocam grafik falan takmýyorsan, atmosfer,müzikler ve oyun zevki açýsýndan Diablo'yu da tavsiye ederim. 15 senelik oyun ama bence günümüz oyunlarýný kartuþlu oyun gibi oynar.

#231 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 02:07 ÖÖ

Kardeþim senin yolunu yordamýný bilmediðin elektronik cihaz yok mu!!

Maðazadaki teknoloji danýþmanýyým ben :D Zaten yakýn bi zamanda teknoloji alanýnda iþ hayatýna devam etmeyi düþünüyorum ama maalesef ki iþ bulamýyorum :(

#232 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 02:13 ÖÖ

Oyun falan bir yana bana lazým olan Sugar Mama

Aman duymasýnlar :D

#233 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 02:16 ÖÖ

þu oyunun ilk versiyonunu senelerce oynadým hala aklýma geldikçe kurar oynarým. sonraki versiyonlarýný sevemedim. benden baþka seven olduðunu öðrendim nihayet :)

Hastasýyým bende..Ýngiliz ordusuyla neler yapmýsýz neler..Bayýlýrým Lord,King,Knight olayýna :)..Savas sahneleri ve taktiksel zeka urunu olarak en klas oyundur bence..Boyle oyunlarý cok guzel fiyatlara ''Steam''den ulasabilirsiniz..Bazen indirim vs oluyor,mis gibi orjinal oyun iniyor pc'ye..baska pc'lerinize de kurabiliyorsunuz kendi accountunuzla..

#234 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.246 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 08:29 ÖÖ

Diablo

hatýrlýyorum oyunu. ev arkadaþým çok oynardý, ben de izlerdim genelde :) grafik teknolojisi ilerledikçe yapay zeka yerinde saydý, önemini yitirdi gibi geliyor bana da. öyle deðil tabiki ama hissettirdiði bu.

#235 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 02:52 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi pes 12 ye rakip var mý baþka, lloriente nin kafasýyla tanýþmak isteyenleri bekliyoruz.:)

#236 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 03:46 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi Rakip olmam ama training seklinde ders verici bir oyun oynayabilirim Onder abi,iddialýyým biraz :) Yalnýz, master league vs oynamýyorum,direk dead match yaparýz :D PS3 oturma odasýnda,icerdeki wireless'ý algýladýgý halde, sorun cýkarýyor..Cozemedim o olayý..

#237 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.246 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 04:47 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi akþama sözleþelim bir saate. nameless'in dediði gibi master league vs olmadan herhangi bir takýmla oynayalým. loriente'nin kafasý ciddi sýkýntý bu arada. ayný golü kornerden 3 defa atabiliyor :)

#238 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 06:22 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi bu iþin güzelliði kendi yarattýðýn takýmla oynamak, benim takýmda aþmýþ kimse yok ama keyif aldigim adamlarý koyuyorum. cristili ibolu messili takýmlardan nefret ediyorum, ver ayaðýna götürsün atsin, ne tadý var ne tuzu. neyse bana da uysun bakalým death match, ama tek þart ayný takýmlarý seçeceðiz. yani mesela barça-barca maçý olacak.

#239 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 07:04 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi Valla ben Barca olursa karsý taraf,direk Real olurum..Real olursanýz da, Barca olurum..Oyle de seker gibi rakibimdir :) Ýki tane Messi'nin birbirine calým atmasý,oyundan sogutuyor abi beni :)

#240 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.246 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 07:52 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi hayatta barca ve real ile oynamam. isteyen oynasýn.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye