İçeriğe git

Resim
- - - - -

Playstation 3 ve Oyun Basligi

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
248 replies to this topic

#201 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2011 - 06:37 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi FM 2012 torrentlerde yok arkadaþlar. Çok vaktim olmasa da bir sezon attýrýrdým en azýndan.

#202 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.908 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2011 - 06:40 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi

Bir turlu online oynayamýyorum..Cýldýrtacak beni..Download'da vs hic sorun yok ama pes online atayým derken arýza verip,internet'i kontrol et diyor..Wireless icin ayarý var mý bunun ekstradan yapýlmasý gereken?

Oyunu nereden aldýn? Uzakdoðu kökenli region free oyun dvd lerinin bir kýsmý ile online oyun oynayamýyorsun diye biliyorum. Piyasanýn yarý fiyatýna satýlan oyunlarýn büyük kýsmý bu tip oyunlar.

#203 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.908 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2011 - 06:50 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi Ben de Modern Warfare 3 ü bekliyorum 4 gözle... 8 KAsýmda çýkýyor. Keþke Türkiye'ye de gönderse Amazon... Ama oyun göndermiyor ibiþler.

#204 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2011 - 07:25 ÖS

Oyunu nereden aldýn? Uzakdoðu kökenli region free oyun dvd lerinin bir kýsmý ile online oyun oynayamýyorsun diye biliyorum. Piyasanýn yarý fiyatýna satýlan oyunlarýn büyük kýsmý bu tip oyunlar.

Direk orjinal..Teknosa'dan aldým hatta :)..Bana dedikleri router'dan bir degisiklik yapmak gerekiyormus..

#205 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.276 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2011 - 09:22 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi Biri kaale alsa ya beni de. :)

#206 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.824 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2011 - 10:37 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi fm 2012 oynayan yok bu sene galiba. ben dün baþladým tabi ki gs ile. riera takýmýn yýldýzý o kadar diyim size. ayrýca iyi bir kalecinin ne kadar anlamlý olduðu da gözüküyor oyunda. muslera dünyalarý çýkarýyor :) engin iyi , eboue kötü þu ana kadar , sercan beklediðimden iyi , gerisi ayný zaten. elmander baroþ her zamanki gibiler. eski oyunlardaki gibi. kazým iyi yine. maç arasý taktik ekranlarýndaki oyuncu etkileþimlerindeki sakin, agresif, sýkýlmýþ v.s. gibi ses tonlarýyla futbolcularla iletiþim kurmanýz ayrý bir hava katmasýnýn yanýnda çok uðraþamayanlar için bir dezavantaj olmuþ. ayrýca futbolcu ve taktik ekranlarýn toparlanýp tek týklamada gösterilmesi güzel bir özellik. hele þükür toparlamýþlar biraz ekranlarý. galatasaray iyi , fener ve bjk de hiç fena deðil. play off filan baya çekiþmeli sezonlar yaþatýr heralde diyip aðzýnýzýn suyunu akýtayým. sevenler de oynamayanlar için. ayrýca oyunun orjinali 70 tl , hatta gitti gidiyorda 48 tl ye steam þiftesi satanlar bile varmýþ.

#207 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2011 - 10:42 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi Orjinal aldým Fm2012'yi..96'dan beri cakma oynarým bu oyunu,oynadýgým senelere bolunce ucuza gelmis oldu hehe :)..Oyuncularla konusma,gazlama olaylarý super olmus :) Ben begendim :)

#208 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.276 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2011 - 09:34 ÖÖ

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi Oyun kýrýldý, yamalarý da kýrdýlar, hayýrlý olsun.

#209 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.945 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Kasım 2011 - 01:17 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi o ne demek ya oyun kirildi? giga eger ps3 internete bagli isen, yanilmiyorsam extra contents diye bi bolum var herhalde oyunun ana bolumunde oradan tum takimlarin yeni halini update edebiliyorsun. 1 dakka surmuyor. GS de baros ve muslera takimin en zayif halkalari.. Hele hele muslera her topu sektiriyor sacma salak goller yiyor cildirmak icin.. Barosun da fisini cekmisler hic bir ise yaramiyor. Valla her yil 2 oyun alirim 1i zaten fix pes digeri de tabi ki cod mw3 olacak ama evde oynamaya ne bizim veletler izin veriyor ne de rahat birakiyorlar.. Soyle tr ye kayinpederlere postalamam lazim rahat rahat yeni CODa alismak icin.. Ha birde hata yapip PS move aldim.. Ev halkindan bana hic firsat gelmiyor.. Move oyunlari cok guzel ama biz kasarlar icin degil.. Coluk cocugu olanlara tavsiye ederim sport champions diye bi oyun var onu oynuyolar.

#210 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.276 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Kasım 2011 - 01:47 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi Fm 2012...

#211 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.945 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2011 - 09:45 ÖÖ

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi arkadas 1 tek oyun 55 euro olur mu? Ulan saglam para valla. cod black ops gecen yil 1.5 milyar dolar para toplamis saka gibi. Bu oyunlarin gidip cakmasini alsan online oynayamiyorsun.

#212 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2011 - 01:47 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi Assassins Creedin yeni senaryosu 1500lerin istanbulunda...mutlaka alýnmalý :)

#213 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.945 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Kasım 2011 - 02:01 ÖS

ya arkadaslar Playstation icin GS tezahuratlarini nasil indirebilirim bilen var mi? simdi soyle bir tarif buldum linkleri de indirdim ama oyuna nasil yukluyorum??

----------
http://hotfile.com/d...zahrat.zip.html

http://www.mediafire...94cumc3xb29emfq

Kurulum:Çýkan dosyalarý kitserver/pesedit veya herneyse/img/dt01.img içine atýnýz.

dt01.img yoksa kendiniz açýnýz.
---
dosyalari icine attik ama ondan sonra nolacak?

#214 nicelife1905

nicelife1905

Senior Member

• Members
  • 1.836 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Kasım 2011 - 02:06 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi yahu siz ciddi ciddi oyunmu oynuyorsunuz. acaba benmi cok yasliyim anlamadim gitti. nasil oynaniyor bu play station, en yakin istasyona gidip arkadaslarla bulusup oradami oynuyoruz nasil oluyor. yuregi genc insanlara bayiliyorum valla, bu yasta en yakin oyun istasyonunda bulusup oynuyorsunuz. bari dikkat edin tren carpmasin. zuahhahahahhaa

#215 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Kasım 2011 - 02:55 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi nicelife kafan çok güzelmiþ abi güle güle kullan :lol:

#216 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2011 - 01:00 ÖÖ

Akþam akþam fena sardý ...

http://entanglement....udios.com/light

#217 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.289 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ocak 2012 - 07:03 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi ps3 pes 12.. var mý kendine güvenen?

#218 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2012 - 11:01 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi Counter Strike oynayalým mý ??? Var mý oynamak isteyen? Eðer varsa kurulum dosyalarýnýn llinklerini atacaðým...

#219 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2012 - 11:35 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi CTS biteli yýllar oldu be panpa, Call of falan var simdi :D Bir de L.A Noire oynayan var mý hic? :)

#220 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2012 - 11:36 ÖS

ps3 pes 12..
var mý kendine güvenen?

Hala Ps3'un internetindeki sorunu cozemedim,lanet bir olay..Cozer cozmez,oyunu býraktýrýcam herkese :)