İçeriğe git

Resim
- - - - -

Playstation 3 ve Oyun Basligi

• Please log in to reply
248 replies to this topic

#1 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mart 2005 - 03:48 ÖÖ

Eklenmiş Resim

Sonunda piyasaya suruldu.. $400mi$..

Bugun Manhattan'da kilometrelerce kuyruklar vardi.. Bir arkadasim da gece 1'de gidip, kuyruga girmis.. Bu millet kafayi yemis..

#2 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mart 2005 - 04:16 ÖÖ

oha is degil... buna oyun nerden giriyor... pek cd alir bir hali yok... oyunlarida 100 dolardir kafadan heralde...

#3 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.712 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mart 2005 - 04:35 ÖÖ

Len Genco bir de New York'ta yaþýyosun, yeni model playstation deðil, PSP onun adý :D Taþýnýr sistemlerde uzak ara bir numara bir alet ama Xbox2 ve PS 3 dýþýndakiler kesmez artýk beni, sonuçta bu da PS 2'deki grafiklerin aynýsý (tabi birçok ekstra özellik var ama ben anlamam onlardan).. 2005 sonuna doðru veya 2006 baþýnda yeni konsollar çýkacak, o zaman ISS'in (Winning eleven) aþmýþ bir versiyonunu bekliyorum..

#4 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mart 2005 - 05:22 ÖÖ

Yeni model Playstation dedim.. PS3 demedim :)

#5 reallion

reallion

Senior Member

• Members
  • 1.819 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mart 2005 - 09:03 ÖÖ

hey people ben 2.el ps2 arýyorum nerden bulabilip?

#6 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 97 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mart 2005 - 01:00 ÖS

neresi 400$, 250 dollar hemde ilk 1 milyon alette spiderman2 filmini umd disc olarak yaninda beles veriyorlar... bende istioooooooom <_<

#7 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mart 2005 - 01:28 ÖS

kadikoyden... sahibinden.com dan... gittigidiyor.com dan...

#8 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Şubat 2010 - 10:01 ÖÖ

Bizim haným bir güzellik yapmýþ bana PS3 almýþ hediye olarak (eli, ayaðý öpülür böyle hanýmýn :) ) Valla o kadar teknolojinin içinde olan bir adamým senelerdir ayak diredim PS3 almamak için. Biraderin PS2 siyle idare ediyorduk. Kafama zýçayým. Ne manyak bir alettir bu böyle? Oyunlarýn fiyatý boru gibi ama artýk korsan oyun oynamamaya alýþacaðýz. Forumda PS3 çü var mý? Ucuza oyun bulabileceðimiz yerler vardýr mutlaka. Bir el atýverin gençler.

#9 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 1.975 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Şubat 2010 - 12:13 ÖS

Valla ben de bizim çocuða aldýydým geçen ay. Fifa10 deyu bir oyun da verdiler yanýnda. Sevindiydim önceleri arada ben de oynarým diye velev ki ben, comodor64 kuþaðý dinazor , kývýramadýk oynamayý. Topa nasýl vurursun nasýl çalým atarsýn nasýl pas verirsin hiç kolay deðil , bayaðý bir mesai yapmak gerekiyor. Koydum paþa paþa Blu-Ray bir film , onu izledim ne yapayým...

#10 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Şubat 2010 - 12:49 ÖS

Libra ben de C64 kuþaðýyým deþme yaramýzý :) Kafam kadar piksellerden oluþan futbolcularýn olduðu E.H soccer'dan aldýðým keyfi PES2010'dan almýyorum. Oyun kumandasýný kývýrmak biraz güç geliyor bizim gibi Piton Joystick veya tek düðmeli oyun çubuðu kuþaðýna ama alýþýnca baya keyifli oluyor. Özellikle birden fazla kiþiyle oynanýnca baya keyifli. Tabi 3-4 tuþ kombinasyonu gerektiren combo lar falan bana da zor geliyor. O tip aksiyonlarý dönemin bebelerine býrakýyoruz artýk. Ben koþarým, yerden, havadan pas atar, þut çekerim. Gerisini bilmem :) Aletin yanýnda vurdulu kýrdýlý ekþýn oyun vermiþler. Beni sarmýyor artýk o tip oyunlar. Ama futbol ve basketbol olayýnda aþmýþlar resmen. Onun ötesinde çok sorunsuz þekilde wireless internete baðlanabiliyorsun, Blue Ray film falan izlenebiliyor. Umduðumdan baþarýlý bir aletmiþ. Arkadaþta wii var. bazan gittiðimde oynuyoruz. Kusmak istiyorum wii'nin oyunlarýný gördükçe :).

#11 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Şubat 2010 - 12:59 ÖS

Ben koþarým, yerden, havadan pas atar, þut çekerim. Gerisini bilmem

Aynen :)
Öyle kombinasyon filan ben de pek beceremiyorum, sýk oynamadýðýmdan da olabilir.

Ben de futbol ve basketbol oyunlarýný seviyorum. Diðer türlü oyunlar hiç sarmýyor beni, beceremiyorum da.
Benim oyunumda top olacak :)

#12 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.190 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Şubat 2010 - 01:59 ÖS

Hocam PS3 varsa PES2010 u kýy paraya al almadýysan.Ben baþka oyun bilmem.Gerçi Pc de klavye ile oynayabiliyorum sadece :) ama baya ps2 ci devirmiþliðim vardýr.Arkadaþda gördüm PS3 de PES 2010 gözüme çok güzel göründü.Ben PCde orjinalinden online PES keyfini hiçbir þeye deðiþmem.

#13 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Şubat 2010 - 05:53 ÖS

Libra ben de C64 kuþaðýyým deþme yaramýzý :) Kafam kadar piksellerden oluþan futbolcularýn olduðu E.H soccer'dan aldýðým keyfi PES2010'dan almýyorum. Oyun kumandasýný kývýrmak biraz güç geliyor bizim gibi Piton Joystick veya tek düðmeli oyun çubuðu kuþaðýna ama alýþýnca baya keyifli oluyor. Özellikle birden fazla kiþiyle oynanýnca baya keyifli. Tabi 3-4 tuþ kombinasyonu gerektiren combo lar falan bana da zor geliyor. O tip aksiyonlarý dönemin bebelerine býrakýyoruz artýk. Ben koþarým, yerden, havadan pas atar, þut çekerim. Gerisini bilmem :)

C64 ten sonra Amiga 128 cikinca afallamistik, birde sonra 256 ve 512 versiyornlari cikmisti yuh be demistik:) Hey gidi genclik.
Hakikaten onlardan aldigim zevki ne xbox tan nede play station dan aldim. Bizim oglan sabah aksam xbox live da halo ve call of duty oyunuyor , hicbiri bana pacmanin zevkini vermiyor atari ile oynadigim:)

#14 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Şubat 2010 - 11:08 ÖS

Hocam PS3 varsa PES2010 u kýy paraya al almadýysan.Ben baþka oyun bilmem.Gerçi Pc de klavye ile oynayabiliyorum sadece :) ama baya ps2 ci devirmiþliðim vardýr.Arkadaþda gördüm PS3 de PES 2010 gözüme çok güzel göründü.Ben PCde orjinalinden online PES keyfini hiçbir þeye deðiþmem.

PES'i arkadaþtan ödünç aldým oynuyorum ama kendime bir tane alacaðým. Yalnýz fiyatý 150 TL falan. Biraz düþsün hele. Gittigidiyor'da 89 TL'ye gördüm. O bile pahalý yahu :) Artýk alýp 1 sene oynarýz...

TAyfun biz C64 ten Amiga'ya terfi edemeyen mahallenin ezik bebelerindendik. Sürekli oyun oynadýðýmýz için babam "Napçan lan Amiga'yý. Oyun oynayacaksýn diye o kadar para vermeme. Takýl bununla" demiþti. Sonra 386 DX 40 PC almýþtým. Hala emulatör'de C64 oyunlarý oynuyorum zaman zaman. c64ümü de satmýþtým. Kafama zýçayým. Dursun lan bir kenarda ne satýyorsun? Ulan anten giriþinden baðlýyorduk aleti TV'ye hahahah.ÞÝmdiki TV'lerde o giriþ direk kullaným dýþý :)

#15 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Şubat 2010 - 11:34 ÖS

PES'i arkadaþtan ödünç aldým oynuyorum ama kendime bir tane alacaðým. Yalnýz fiyatý 150 TL falan. Biraz düþsün hele. Gittigidiyor'da 89 TL'ye gördüm. O bile pahalý yahu :) Artýk alýp 1 sene oynarýz...

abi bi yerden korsan bul :) o kadar para verilmez bencede

#16 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Şubat 2010 - 11:50 ÖS

Korsaný olsa alacam da bu PS3 'n korsan oyunu var mý? daha kýramadýlar aleti bu gdiþile de kýramayacaklar. 4 sene oldu neredeyse piyasaya çýkalý.

#17 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.345 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2010 - 09:58 ÖÖ

Özgür abi benden sana tavsiye ps 3 için pes alma fifa10 al... Arada çok büyük fark var fifa10 donunda sallar pes i ps3 de... Özellýkle online oyunlarda hýc býr sorun yaþamazsýn fifa da ama pes de onlýne oynamak resmen iþkence... Oynanabilirlik ve grafýk açýsýndan da fifa çok önde...Sakýn o kadar para verip de pes alma bir futbol simülasyonu olan fifa al :)

#18 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2010 - 11:09 ÖÖ

Evet ben de baktým FIFA'nýn oyun sitelerindeki puanlarý katlýyor PES'i. Ben FIFA 2009'un sýfýr açýlmamýþ paketini internet üzerinden 30 TL'ye aldým henüz gelmedi. 2010 unu da fiyatý biraz düþünce alýrýz artýk.

#19 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2010 - 12:55 ÖS

Ýlk Fifa'yý aldým daha sonra Pes i aldým... Pes'ten önce Fifayý keyifle oynuyordum...Pes çýkýnca Fifanýn yüzüne bakmaz oldum..O gün aklýma esti tekrar Fifa oynayým dedim...Sadece 1 maçlýk sabredebildim. Kimine göre Pes þahane , kimine göre Fifa 1 numara...Valla ben her sene iki oyunuda alýr,hangisi sararsa onu oynarým...Fifa daha bugüne kadar sarmadý onuda söleyim :)

#20 Cem Bom

Cem Bom

Senior Member

• Members
  • 3.459 mesaj
  • LocationISTANBUL

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2010 - 01:59 ÖS

Oyun dünyasýný en son 1999'da býrakmýþtým. Fifa 99 ile jübile yapmýþtým PC'de. Hayatýmda hiç playstation þeysini elime alýp oynamýþlýðým yoktu. PES'de adam koþturmuþluðum, topa vurdurmuþluðum yoktu. Direndim yýllar yýlý. Ve... Bu haftasonu... Bozdum yeminimi. Gittim bir PS3 aldým. Bi de þey aldým... HDMI kablo. Taktým kabloyu ve... çalýþmadý. Kýzdým, delirdim, isyan ettim, ama yok. Plazma TV çalýþýyor, Playstation çalýþýyor ama Playstation'dan görüntüyü TV'ye aktaramýyorum. AV'ye basýyorum, EXT 1, EXT 2, EXT 3, EXT 4, PC modu, hepsini deniyorum olmuyor olmuyor olmuyor. Aradým Vestel'i isyaným var ulan dedim, gelin dedim, yapýn þunu dedim... Yarýn sabah gelecekler, bakacaz da görecez. Hadi baalým.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye