İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

Formula1

• Please log in to reply
50 replies to this topic

#41 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.212 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Mayıs 2018 - 10:00 ÖS

Sona dogru kaza oldu ama sanal guvenlik aracinda dahi o arac arasi fark acildi.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#42 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.212 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Temmuz 2018 - 08:39 ÖÖ

Dünya Kupası yüzünden son iki yarışı izleyemedim.

Fransa'da Hamilton, Avusturya'da Verstappen kazanmış.

Vettel 146, Hamilton 145, Raikkonen 101, Ricciardo 96, Verstappen 93, Bottas 92...

Ferrari 247, Mercedes 237, Red Bull 189...

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#43 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.469 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Temmuz 2018 - 03:50 ÖS

Görüntüde çekişmeli gidiyor gibi ama gerçekte olup bitenin rekabetle alakası yok... 2 yarış seyrettim; ikisinin toplamında ilk 4 içinde tek geçiş olmadı; düşün yani 4 araba 2 yarışta 700 tur falan atar, bu da 1200 civarı viraj demek.. Tek bir geçiş olmadı... 

Bana ne sizin lastik stratejinizden; bana ne sizin pitstop planlamanızdan... Bok varmış gibi pistlerde güvenlik ayağına yaptıkları her değişiklik de geçişi zorlaştırıcı şekilde.. motor sınırı şase sınırı bilmemne derken, pilotlar askerden gelince krediye girip ilk arabasını almış üstüne titreyen genç gibi davranıyorlar.. Şimdi de kalkmışlar mail atıyorlar yüzbinlerce kayıtlı seyirciye, düşen ilgili canlandırmak için fikirlerini soruyorlar... "Do not touch" işte be amuğagoduum... Bu tehlikeli bir spor, tehlikesini hamsi kılçığı gibi ayırıp lezzetini heyecanını aynı tutamazsın... yumruk olmadan boks olur mu?   

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#44 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.212 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Temmuz 2018 - 09:13 ÖS

Britanya GP’si Vettel’in...

#45 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.728 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2018 - 02:24 ÖS

Fırsatı olan yarim saat sonraki Almanya gp izlesin. Harika bir yarış olacak diye düşünüyorum.

#46 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.728 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2018 - 04:25 ÖS

İşte bu Ferrari gidenzi, yağmur ve yarış bu.
Hamilton 14ten liderliğe vuhuuuu super

#47 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.212 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2018 - 04:58 ÖS

4 Hamilton,4 Vettel, 2 Riccardione, 1 Verstappen...

#48 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.212 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Eylül 2018 - 05:28 ÖS

İtalya GP cok guzel oldu, Hamilton kazandi.

#49 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.728 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Eylül 2018 - 06:13 ÖS

Yetişemedim, Kimi alır diye bekliyordum.

#50 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.428 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2018 - 11:17 ÖÖ

Hamilton çok gözü kara adam ya, ingiliz olmasa sevecemde işte neyse. Biz garipleri seviyoruz, Bottas gibi.

"Bu takımın beni en mutlu ettiği dönem Kalli'nin ilk geldiği dönemdir."

#51 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.873 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2018 - 12:00 ÖS

Alessandro Nannini vardı bir zamanlar. Rengarenk Benetton'uyla fırtına gibi bir adamdı. Helikopter kazasında eli koptu. Sonradan dikildi ama kariyeri de finito oldu. Tam bir F1 yıldızı potansiyeli olan adamdı vesselam. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye